Kullanıcı Adınız:

Parolanız:
Beni Hatırla


Ortodonti tedavisinin tümünü veya bir kısmını karşılayan kurumlar için buraya tıklayarak bize mail gönderebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?
Google+

Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ortodontist, ortodonti uzmanı, ortodonti, çarpık diş, çarpık dişler, çene bozukluğu, dişhekimi, dişçi, diş hekimi, bozuk çeneler, çene bozukluğu, diş, tel tedavisi, diş çarpıklığıSoru. Hangi sıklıkla diş hekimine gitmeliyim?
Cevap. Düzenli kontroller ve profesyonel temizlik için yılda en az iki kez diş hekimine gitmeniz tavsiye edilmektedir.

Soru. Randevum sırasında neler yapılacak?
Cevap. Merkezimiz çalışanlarından biri ilk ziyaretiniz sırasında tıbbi ve diş sağlığınız ile ilgili geçmiş bilgilerinizi toplayacak. Daha sonra dişlerinizi ve dişetlerinizi inceleyeceğiz, gerekiyorsa dişlerinizin röntgeni çekilerek ilk aşamayı tamamlayacağız. Diş sağlığınızın profilini inceledikten sonra sizinle birlikte teşhisimizi konuşacağız. Eğer kök kanal tedavisi, braket tedavisi yada ağız ameliyatı gibi tedaviler gerekiyorsa tedavinizin planlamasını yapacağız. Tedavi ve ücret ödemeleri için seçeneklerinizi konuşup sizin için en iyi planı tespit etmeye çalışacağız.

Takip eden düzenli ziyaretleriniz sırasında ise; dişleriniz ve dişetleriniz incelenecek, dişleriniz temizlenecek ve gerekiyorsa tedavi için yeni planlar yapılacaktır. Karşılaştığınız ağrılar yada problemler üzerinde konuşacağız ve eğer varsa sizin sorularınızı yanıtlayacağız.

Soru. “Acısız dişhekimliği” ne anlama geliyor?
Cevap. Acısız Dişhekimliği merkezimizde stresten uzak ve mümkün olduğunca acısız bir deneyim yaşamanız anlamına gelmektedir. Lokal anestezi gerektirmeyen tedavi seçeneklerini tartışıp, sizi rahatlatmak için mümkün olduğunca acıyı azaltmaya çalışmaktayız.

Soru. Acil bir durumum varsa ne yapmalıyım?
Cevap. Acil bir durumunuz olduğunu tespit eder etmez lütfen merkezimizi arayınız. Mesai saatleri içinde acil bir durumunuz varsa size öncelik verilecektir.

Soru. Tedavim için ödeme planları mevcut mu?
Cevap. Evet.

Soru. Diş hekimi dişlerimi beyazlatabilir mi?
Cevap. Dişleri beyazlatmak için birçok yöntem mevcuttur. Bir seans genellikle 1,5 yada 2 saat sürmektedir. Geceleyin beyazlatma için dişlerinize bir uygulama yapılmaktadır. Bu yöntem yaklaşık 2 hafta sürmektedir.

Diğer günlük beyazlatma ürünleri de mevcuttur, ancak bu beyazlatma ürünlerini diş hekiminize danışmadan kullanmamalısınız. İstediğiniz beyazlığa kavuşabilmek için mutlaka dişhekiminizden profesyonel yardım alınız.

Soru. Dişlerim arasında boşluk varsa, kırık bir dişim varsa yada normal beyazlatma yöntemlerine cevap vermeyen dişlerim varsa ne olacak?
Cevap. Porselen maskeler doğal dişleriniz gibi görülecek şekilde tasarlanmıştır ve varolan dişlerinizin önüne kalıcı olarak takılabilmektedir. 


Web Sitemiz Diş Hekimleri Odası Tüzüğüne Uygundur

Site Haritası